Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyHlavní stránkaStroje a přístrojeVybavení provozoven

Vybavení provozovenVybavení provozoven

Ventilátory, klimatizeace, různé hydralické zdviháky až po topení a vše možne pro vybavení Vaší provozovny. To vše u nás je možné sehnat, koupit či prodat. Vybavení provozoven je tak u nás velice levné.

Nádrže na naftu, výdejní pistole na naftu

[27.02. 2020] - Celá ČR
Dohodou

náhled

Nabízíme spolehlivé výdejní stojany na naftu, které můžete pořídit v analogové či digitální verzi anebo rovněž výdejní stojan NEOTEC. Mimo jiné u nás pro vaši firmu nebo benzinovou stanici zakoupíte výdejní pistole na naftu nebo průtokoměry na naftu, které rovněž nabízíme ve verzi analogové či oblíbené digitální. V naší nabídce také naleznete precizní ocelové, plastové ....

368x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Zouvačka a vyvažovačka

[16.02. 2018] - Praha
36 500 Kč

náhled

Italské těsnící segmenty, nepoužité. Rv. 2018, s plnou zárukou. Vyvažovačka 10-24", POZOR automatické roztáčení kola motorem, řízená mikroprocesorem, přesnost vyvážení 1g. Součástí jsou středové konusy, rychloupínací matice, kleště na měření disku, kleště na naklepávání závaží. Zouvačka do 24", montpáka, pneuhustič s manometrem, plastová ochrana čelistí, přimazávání. Volejte na tel. pod inzerátem, nebo pište. Cena finální.

1257x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat


1